Yarro International Spółka z o.o. - hurtownia zoologiczna - Tama Pomorzańska Szczecin

O nas

Yarro International - Importer artykułów zoologicznych

Szanowni Państwo!

Jesteśmy firmą, która zajmuje się importem i dystrybucją artykułów zoologicznych. Nasz asortyment dobieramy kierując się wieloletnim doświadczeniem w branży. Efektem tego jest oferta obejmująca stale poszerzający się asortyment składający się z wyselekcjowanych, wysokiej jakości produktów.

Naszą ofertę kierujemy do sklepów i hurtowni zoologicznych. Wszystkim zamawiającym w naszej firmie gwarantujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny bezpośredniego importera, którym jesteśmy.

Zależy nam nam na pełnym zadowoleniu naszych Klientów, dlatego też aktywnie reagujemy na zapytania o produkty, których jeszcze w ofercie nie posiadamy. Przywiązujemy także szczególnie dużą uwagę do miłej i zarazem profesjonalnej obsługi naszych Klientów. Poza licznymi promocjami skierowanymi do wszystkich, stali odbiorcy mogą także liczyć na specjalne rabaty i bonusy! Również szybka dostawa zamówionych produktów jest u nas standardem.

Mając na uwadze Państwa komfort i stały dostęp do aktualnej oferty, uruchomiliśmy platformę internetową poprzez którą można zarówno dokładnie zapoznać się z produktami jak i dokonać ich zamówienia.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Szczecinie lub kontaktu telefonicznego bądź poprzez e-mail. Z całą pewnością nie będą Państwo zawiedzeni!

serdecznie pozdrawiamy
właściciel i pracownicy Yarro Int.

projekt M. Klimczuk @ nessun netmedia